Są takie powiedzenia, które powtarzamy od kiedy pierwszy raz udało się nam przekląć i złapać dziewczynę za tyłek, a które są tak głupie, że nie powstydziliby się ich wszyscy trenerzy osobiści razem wzięci. Powielamy je, bo ładnie brzmią, dorośli zawsze tak mówili, a ich wydźwięk wydaje się co najmniej wspaniałomyślny. Najczęściej są one tylko zlepkiem bezsensownych słów, których nie radzę Ci w mojej obecności powtarzać.

Takich jak Ty są miliony.
Jedno z moich ulubionych. Zawsze ktoś Ci musi to powiedzieć, gdy zamiast standardowych formułek związanych z założeniem rodziny, znalezieniem pracy i wzięciem kredytu we frankach, mówisz o milionie dolarów, mieszkaniu w Miami Beach i robieniu tego co chcesz. No bo co takiemu odpowiedzieć, gdy wybełkocze Ci coś tak oryginalnego i cieszy się z tej swojej złotej myśli? Co z tego wynika? Czasem jest rano, a czasem noc. Naprawdę oni myślą, że uda im się sprowadzić kogoś na ziemie i że osoba, do której się zwracają jest na tyle głupia, że tego nie wie. I tak najlepsze jest jak się śmieją – „hehehe to jak coś to wyślij mi pocztówkę z tego majami bycz hehe„.
Pieniądze szczęścia nie dają.
To chyba najczęściej powtarzana myśl przez osoby, które ich nie mają i pewnie nigdy nie będą miały. To dzięki pieniądzom można robić to, co się lubi i żyć tak, jak się chce.
Nie szata zdobi człowieka.

Podobno powinniśmy się skupiać na wnętrzu, poziomie intelektu i fałdach mózgowych. Rozumiem, że jak są wyprzedaże w sklepach, to tylko dlatego, aby w końcu sprzedać ten zaległy towar z dziesięciu lat i mieć przez marki odzieżowe na kawałek następnego materiału. No i niby nie szata zdobi człowieka, a jak przyjdzie nam wymieniać z iloma fajnymi bezdomnymi się przyjaźnimy, zabraknie nam z pewnością palców u rąk.

 Nie ocenia się po wyglądzie
Naprawdę? Zawsze to robię i w większości moja pierwsza ocena okazuje się trafiona. Nie rozumiem, czemu wyrobienie sobie zdania na temat danej osoby patrząc się na jej cycki jest złe. No bo powiedzcie mi, jak ja mam wyrobić sobie pierwsze wrażenie patrząc się na czyjeś wnętrze? Za cholerę nie wiem jak to zrobić i gdybym zobaczył gościa idącego z AK-47, raczej nie próbowałbym się z nim w tym momencie zaprzyjaźniać. Trzeba być głupkiem bredząc o powstrzymaniu się w ocenie danej osoby zanim z nią porozmawiamy, bo to całkiem normalne, że już przy pierwszym spotkaniu możemy wstępnie ocenić czy dana osoba nadaje się do naszego łóżka.
Nigdy nie mów nigdy

Nigdy bym nie zeżarł gówna, nie skoczył z Pałacu Kultury na główkę i nie zagrał z Adolfem H. w karty. Tylko nie próbujcie mnie do tego zmuszać od chwili opublikowania posta.

Szczęśliwi czasu nie liczą
To co oni niby robią? Przygotowują się do kolejnej części Matrixa?
 
Ładnemu we wszystkim ładnie
No wiadomo. Szczególnie, gdyby taką osobę ubrać w worek po ziemniakach i zmyć kolorowankę z twarzy. Takie teksty to można sobie wmawiać po tygodniowej libacji, patrząc się w lustro i wybierając makaron z włosów.
 
Kochanego ciała nigdy za wiele
Nie wiem czy to istotne, ale zawsze takie zdania wypowiadają osoby, które zaczynają mieć problemy ze swoim wyglądem, lub są w zaawansowanej fazie walki ze swoimi tonami. Kochanego ciała nigdy za wiele jedynie wtedy, gdy gustujesz w wadzę ciężkiej, śpicie na oddzielnym łóżku lub liczysz na darmowy cień latem.
 
Rude jest piękne
Jasne.
 

Jeśli zdarzyło Ci się parę razy powtórzyć powyższe myśli – nie przejmuj się. Po pijaku podobno się nie liczy, a raz w dupę to nie coś tam. A przynajmniej tak mówią.

Written By